- -30%
- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Summer Brave 8018-65, Purpurowy
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 3,2 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Średnia 65-67 cm |
| Pojemność | 85/97 l |
| Kolor | purple |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Wymiary | 67 x 46 x 29cm |
Seria walizek Summer Brave. Zestaw walizek o nowoczesnym designie. Wyrafinowana opcja w kolorze fioletowym. Ta średniej wielkości torba podróżna to dobry wybór na podróże o każdej porze roku, łącznie z gorącym latem. Walizki wykonane są z wytrzymałego 100% polipropylenu i posiadają aluminiowy stelaż z wysuwaną rączkę z blokadą. Jej ciche podwójne kółka obracają się z łatwością w każdym kierunku, a zamek szyfrowy TSA pozwala chronić zawartość. W zestawie dołączony pokrowiec na walizkę uznawany za najlepszy produkt chroniący przed zarysowaniami, pozwalający na długotrwałe użytkowanie naszych toreb. Bonus: dwa lata gwarancji.
Możesz także zainteresować się
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 tiffany
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 olive
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 olive
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - czarny
75 x 50 x 30cm | 8.6kg