Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - czarny
75 x 50 x 30cm | 8.6kg
W magazynie
1 290,00 zł
| Gwarancja | 5 years |
| Materiał | Poliester |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 3,6 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Duża 75-77 cm |
| Kolor | czarny |
| Collection | Invictus |
| Wymiary | 75 x 50 x 30cm |
SKU: 8025-3-black
Ultralekki materiał 100% polipropylen. Płynny i cichy system 8-kołowy. Zamek szyfrowy TSA secyre. System wysuwanego wózka aluminiowego W średnich i dużych walizkach istnieje dodatkowe przedłużenie. Walizki składają się z 2 przegródek i można je łatwo zamknąć za pomocą zamka błyskawicznego. Obie połówki są zamknięte oddzielnie na jednej z połówek w środku znajduje się wodoodporna kieszeń. Stylowy design, klasyczne kolory.
Możesz także zainteresować się
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 black
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
479,00 zł
-15%
407,15 zł
- -15%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 black
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
499,00 zł
-15%
424,15 zł
- -15%
-20%
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 tiffany
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
379,00 zł
-20%
303,20 zł
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 tiffany
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
499,00 zł
-20%
399,20 zł
- -20%
Ekspresowa Wysyłka
Do jednego dnia roboczego
Łatwe Zasady Zwrotów
Zwrot w ciągu 14 dni
Duże bezpieczeństwo i ochrona danych
100% bezpieczne płatności
Gwarancja V&V Travel
5 lat ULTRA gwarancji