- -10%
- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Summer Brave 8018-65 - Nachový
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
Není skladem
2 790,00 Kč
2 511,00 Kč
-10%
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Střední 65 - 67 cm |
| Objem | 85/97 l |
| Barva | purple |
| Sbírka | Summer Brave Collection |
| Rozměry | 67 x 46 x 29cm |
SKU: 8018-65-purple
Řada zavazadel Summer Brave. Sada kufrů s aktualizovaným moderním designem. Středně velké cestovní zavazadlo je dobrou volbou na cesty v každém ročním období, včetně horkého léta. Kufry jsou vyrobeny z odolného 100% polypropylenu a mají výsuvné hliníkové madlo se zámkem. Tichá dvojitá kolečka se otáčejí v různých směrech a zavazadlo je chráněno kombinačním zámkem TSA. Povrch nových kufrů je nejlepším výrobkem proti poškrábání, navrženým tak, aby prodloužil jejich používání.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Sada 3 kufrů a Tasca V&V Travel Volunteer 8022 - sada 4 kusů - Černá
75 x 50 x 30cm | 8.6kg
6 911,37 Kč
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka