- -20%
- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Summer Brave 8018-65 - Černý
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
Není skladem
2 790,00 Kč
2 232,00 Kč
-20%
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Střední 65 - 67 cm |
| Objem | 85/97 l |
| Barva | černá |
| Sbírka | Summer Brave Collection |
| Rozměry | 67 x 46 x 29cm |
SKU: 8018-65-black
Řada zavazadel Summer Brave. Střední velikost je ideální na krátké cesty v kteroukoli roční dobu. Nový design kufru s vylepšenými kolečky a superpevným hliníkovým výsuvným madlem se zámkem. Zavazadla jsou vyrobena z odolného 100% polypropylenu. Super tichá dvojitá kolečka se otáčejí do všech směrů. Vylepšený kombinační zámek TSA. Uvnitř jsou rozdělena na dvě části a mají západku a uzavírání na zip. Nový povrch odolný proti poškrábání prodlouží používání zavazadla a ochrání jej během cesty.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka