- Vyprodáno
Sada 3 kufrů V&V Travel Summer Brave 8018 - sada 3 kusů - Černý
77 x 52 x 32cm | 10.0kg
Není skladem
6 790,00 Kč
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 10,0kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 125L+97L+45L |
| Barva | černá |
| Sbírka | Summer Brave Collection |
| Rozměry | 77 x 52 x 32cm |
SKU: 8018-3-black
Řada zavazadel Summer Brave. Sada tří kufrů pro všechny příležitosti! Varianta v černé barvě. Velký, malý a střední kufr, které se vkládají do sebe pro pohodlnější uskladnění! Jsou ideální jak na rodinný výlet o vánočních svátcích, tak na letní dovolenou! Všechny kufry jsou vybaveny výsuvným madlem a vyrobeny z odolného 100% polypropylenu. Čtyři kolečka pro pohyb po jakémkoli povrchu. Kódový zámek TSA.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka