- Vyprodáno
Sada 3 kufrů V&V Travel Summer Brave 8018 - sada 3 kusů - Stříbrný
77 x 52 x 32cm | 10.0kg
Není skladem
6 790,00 Kč
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 10,0kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 125L+97L+45L |
| Barva | stříbrná |
| Sbírka | Summer Brave Collection |
| Rozměry | 77 x 52 x 32cm |
SKU: 8018-3-silver
Řada zavazadel Summer Brave. Sada tří kufrů na jakoukoli cestu, včetně Vánoc a letní dovolené s rodinou. Kufry jsou vyrobeny v příjemné stříbrné barvě, která působí velmi stylově a moderně. Velký, malý a střední kufr se pohodlně vkládají do sebe, jsou vybaveny výsuvným madlem z odolného 100% polypropylenu a chráněny kombinačním zámkem TSA. Čtyři kolečka umožňují pohyb zavazadla po jakémkoli povrchu.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka