- -40%
- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Summer Brave 8018-65, srebrna
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 3,2 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Linie lotnicze | Aerolineas Argentinas |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Średnia 65-67 cm |
| Pojemność | 85/97 l |
| Kolor | srebrny |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Wymiary | 67 x 46 x 29cm |
Seria walizek Summer Brave. Stylowe średniej wielkości walizki wykonane w 100% z polipropylenu w sam raz na letnie, kilkudniowe wyjazdy. Te torby oferują ulepszone, niezwykle ciche podwójne kółka i najwyższej klasy zamek szyfrowy TSA. Zamykane są na suwak, składają się z dwóch przegród i posiadają wygodny zatrzask. Nowa powłoka odporna na zarysowania gwarantuje trwałość walizki i zapewnia jej bezpieczeństwo podczas podróży. Jeśli nie przypadła Ci do gustu opcja w kolorze srebrnym, sprawdź inne kolory tej samej torby. Bonus: dwa lata gwarancji.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Gold
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Pink
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 black
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -15%
- -20%
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 olive
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -20%