- -10%
- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Summer Brave 8018-65 - Stříbrný
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
Není skladem
2 790,00 Kč
2 511,00 Kč
-10%
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Letecké společnosti | Aerolineas Argentinas |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Střední 65 - 67 cm |
| Objem | 85/97 l |
| Barva | stříbrná |
| Sbírka | Summer Brave Collection |
| Rozměry | 67 x 46 x 29cm |
SKU: 8018-65-silver
Řada zavazadel Summer Brave. Stylová sada tří kufrů ze 100% polypropylenu je jako stvořená pro letní výlety ve velkých skupinách. Tato zavazadla nabízejí vylepšená, mimořádně tichá dvojitá kolečka a špičkový kombinační zámek TSA. Zavírají se na zip, skládají se ze dvou přihrádek a mají praktickou západku. Nový potah kufru odolný proti poškrábání zaručuje odolnost této sady a udržuje ji v bezpeční při cestování.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka