- -30%
- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Peace 8011-55, niebieska
55 x 37 x 22cm | 2.5kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 2,5kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Kabinowa 55 cm |
| Pojemność | 40 l |
| Kolor | niebieski |
| Collection | Peace Collection |
| Wymiary | 55 x 37 x 22cm |
Walizki z serii Peace. Lekka niebieska walizka w kompaktowym rozmiarze idealnie sprawdzi się jako bagaż podręczny. Wygląda stylowo i nowocześnie, dlatego nie pozostawi Cię obojętnym. Niezwykle ciche podwójne cztery koła obracają się z łatwością we wszystkich kierunkach, a zaawansowany zamek szyfrowy TSA chroni Twój bagaż, dzięki czemu możesz podróżować bez obaw. Torba jest podzielona na dwie części, zapinana na zatrzask i zamykana na suwak. Walizka wykonana jest z wytrzymałego 100% polipropylenu, dzięki czemu posłuży Ci przez wiele lat.A tak przy okazji, ta walizka jest również dostępna w kolorze żółtym oraz w zestawie trzech toreb o różnych rozmiarach.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set -Olive
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 black
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -15%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 olive
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - czarny
75 x 50 x 30cm | 8.6kg