- -10%
- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Peace 8011-55, żółta
55 x 37 x 22cm | 2.5kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 2,5kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Kabinowa 55 cm |
| Pojemność | 40 l |
| Kolor | żółty |
| Collection | Peace Collection |
| Wymiary | 55 x 37 x 22cm |
Walizki z serii Peace. Lekka, żółta walizka w kompaktowym rozmiarze sprawdzi się idealnie jako bagaż podręczny. Stylowa i wyrazista, nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Super ciche, cztery podwójne kółka obracają się we wszystkich kierunkach, a zaawansowany zamek szyfrowy TSA zapewnia bezpieczeństwo bagażu, dzięki czemu możesz z łatwością podróżować. Torba jest podzielona na dwie części i zamykana na suwak. Wykonanie produktu z wysokiej jakości 100% polipropylenu zapewnia jego trwałość.
Ponadto ta walizka jest również dostępna w kolorze niebieskim oraz w zestawie trzech toreb o różnych rozmiarach.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Gold
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 black
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -15%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 olive
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - czarny
75 x 50 x 30cm | 8.6kg