- -20%
Walizka V&V Travel Metallo 8023-75 Green
75 x 48 x 30cm | 4.5kg
| Gwarancja | 5 years ULTRA |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 4,5 кг |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Duża 75-77 cm |
| Pojemność | 105/115 л |
| Kolor | Zielony |
| Collection | Metallo |
| Wymiary | 75 x 48 x 30cm |
Seria walizek Metallo. Atrakcyjna pojemna walizka wykonana z trwałego materiału jakim jest 100% polipropylen. Te torby są idealne na letnie wycieczki dla każdego gustu. Są bardzo przestronne i posiadają wiele przydatnych funkcji, takich jak ciche podwójne koła, które mogą swobodnie obracać się w różnych kierunkach, zamek szyfrowy TSA oraz powłokę odporną na zarysowania. Walizki składają się z 2 przegródek i można je łatwo zamknąć za pomocą zamka błyskawicznego.
- obie połówki są zamknięte
- wszystkie akcesoria w kolorze etui
- wodoodporna kieszeń wewnątrz
- mała walizka Slim
- nowe metaliczne kolory!
5-letnia gwarancja ULTRA
Walizki te wykonane są z wytrzymałego i superlekkiego plastiku nowej generacji ULTRA LIGHT Polipropylenu i posiadają pełną 5-letnią gwarancję ULTRA!
Oznacza to, że w przypadku uszkodzenia walizki spowodowanego przez firmę transportową – lotniczą, kolejową, morską lub drogową, gwarantujemy jego WYMIANĘ. W przypadku awarii sprzętu wymiana sprzętu.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Green
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 black
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -15%
- -20%
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 olive
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -20%