- -10%
- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Peace 8011-55 Modrý
55 x 37 x 22cm | 2.5kg
Není skladem
2 090,00 Kč
1 881,00 Kč
-10%
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 2,5kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Kabinový 55 cm |
| Objem | 40 l |
| Barva | modrá |
| Sbírka | Peace Collection |
| Rozměry | 55 x 37 x 22cm |
SKU: 8011-55-blue
Kufry řady Peace. Jasné barvy této sady lze snadno kombinovat, takže neuniknou vaší pozornosti! Díky své lehkosti a vhodné velikosti je kufr ideální jako příruční zavazadlo. Čtyři mimořádně tichá zdvojená kolečka se otáčejí ve všech směrech. Vylepšený kombinační zámek TSA. Zavazadlo je rozděleno na dvě části, má západku a uzavírání na zip. Vyrobeno ze superodolného 100% polypropylenu. Pevné hliníkové výsuvné madlo se zámkem na rukojeti.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Sada 3 kufrů V&V Travel Flash Light 2.0 8019.2 - sada 3 kusů olive
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
7 499,00 Kč
Sada 3 kufrů a Tasca V&V Travel Volunteer 8022 - sada 4 kusů - Černá
75 x 50 x 30cm | 8.6kg
6 911,37 Kč
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka