- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Flash Light 8019-75, czarna
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 4,3 kg |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Duża 75-77 cm |
| Pojemność | 115/125 l |
| Kolor | czarny |
| Collection | Flash Light Collection |
| Wymiary | 76 x 53 x 32cm |
Seria walizek Flash Light. Niezwykle pojemne walizki z tego zestawu to doskonałe rozwiązanie na długie rodzinne wyjazdy. Kolekcja jest dostępna w nowym gustownym stylu, który sprawi, że Twoja podróż będzie wygodna i stylowa. Ponadto powinieneś zwrócić uwagę na wytrzymały, regulowany, aluminiowy stelaż i cztery wyjątkowo ciche, podwójne kółka, które łatwo obracają się we wszystkich kierunkach. Walizki wykonane są z wytrzymałego 100% polipropylenu i zostały podzielone na dwie części zamykane na zatrzaski. Dodatkowo zostały wyposażone w zamek szyfrowy TSA oraz posiadają diamentową powłokę odporną na zarysowania.
PS: Nawiasem mówiąc, oferujemy dwie opcje kolorów (zobacz drugą tutaj).
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Black
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Tiffany
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 tiffany
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 olive
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%