- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Flash Light 8019-75 - Černý
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
Není skladem
2 990,00 Kč
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 115/125 l |
| Barva | černá |
| Sbírka | Flash Light Collection |
| Rozměry | 76 x 53 x 32cm |
SKU: 8019-75-black
Řada zavazadel Flash Light. Obrovské kufry této sady jsou vynikajícím řešením pro dlouhé rodinné cesty. Kolekce přichází v novém módním designu, díky němuž bude vaše cesta nejen pohodlná, ale také stylová. Podívejte se také na odolné výsuvné a uzamykatelné hliníkové madlo a čtyři mimořádně tichá dvojitá kolečka, která se snadno otáčejí všemi směry. kufry jsou vyrobeny z odolného 100% polypropylenu a jsou rozděleny na dvě části se západkou. Jsou také vylepšeny kombinačním zámkem TSA a diamantovým povrchem odolným proti poškrábání.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Sada 3 kufrů V&V Travel Summer Brave 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Black
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
7 499,00 Kč
Sada 3 kufrů V&V Travel Flash Light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Tiffany
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
7 499,00 Kč
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka