- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Flash Light 8019-75, Różowy
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 4,3 kg |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Duża 75-77 cm |
| Pojemność | 115/125 l |
| Kolor | pink |
| Collection | Flash Light Collection |
| Wymiary | 76 x 53 x 32cm |
Seria walizek Flash Light. Duże walizki w tym zestawie - mamy na myśli bardzo duże! - świetnie sprawdzą się we wspólnym podróżowaniu po świecie. Kolekcja ma stylowy design, który nie pozostawi Cię obojętnym w tłumie. Zwróć także uwagę na solidny, regulowany, aluminiowy stelaż i wytrzymałe podwójne kółka, które toczą się niezwykle cicho we wszystkich kierunkach. Walizki są wykonane z niezawodnego, wysokiej jakości materiału, 100% polipropylenu i posiadają dwie praktyczne komory, dzięki czemu możesz zabrać wszystko, czego potrzebujesz na wyjazd. Istotną zaletą jest zamek szyfrowy TSA oraz diamentowa powłoka zapobiegająca zarysowaniom.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Pink
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set -Olive
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 tiffany
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - RÓŻOWY
75 x 50 x 30cm | 8.6kg