- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Summer Brave 8018-75, Purpurowy
77 x 52 x 32cm | 4.3kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 4,3 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Duża 75-77 cm |
| Pojemność | 115/125 l |
| Kolor | purple |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Wymiary | 77 x 52 x 32cm |
Seria walizek Summer Brave. Przyciągająca wzrok duża walizka wykonana z wytrzymałego materiału, jakim jest 100% polipropylen. Te torby są idealne na letnie podróże na każdy gust. Są bardzo pojemne i posiadają liczne funkcje, takie jak ciche podwójne kółka, które mogą swobodnie obracać się w dowolnym kierunku, zamek szyfrowy TSA, odporna na zarysowania obudowa i wiele innych. Walizki składają się z 2 komór i można je z łatwością zamykać na zamek błyskawiczny. Jest też dwuletnia gwarancja, co oczywiście stanowi świetny bonus.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set -Olive
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
- -15%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 black
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -15%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 black
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -15%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 tiffany
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
- -20%