- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Summer Brave 8018-75, czerwona
77 x 52 x 32cm | 4.3kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 4,3 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Duża 75-77 cm |
| Pojemność | 115/125 l |
| Kolor | czerwony |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Wymiary | 77 x 52 x 32cm |
Seria walizek Summer Brave. Przyciągająca wzrok duża walizka wykonana z wytrzymałego materiału, jakim jest 100% polipropylen. Te torby są idealne na letnie podróże na każdy gust. Są bardzo pojemne i posiadają liczne funkcje, takie jak ciche podwójne kółka, które mogą swobodnie obracać się w dowolnym kierunku, zamek szyfrowy TSA, odporna na zarysowania obudowa i wiele innych. Walizki składają się z 2 komór i można je z łatwością zamykać na zamek błyskawiczny. Jest też dwuletnia gwarancja, co oczywiście stanowi świetny bonus.
PS Jeśli czerwień wydaje Ci się zbyt jaskrawa, zobacz inne opcje kolorystyczne.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set -Olive
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 tiffany
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 tiffany
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 olive
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - RÓŻOWY
75 x 50 x 30cm | 8.6kg