- -10%
- Розпродано
- -10%
67 x 46 x 29см | 3.2кг
| Гарантія | 2 роки |
| матеріал | надлегкий 100% поліпропілен |
| Кількість коліс | 4-х колісний |
| вага | 3,2 кг |
| Колеса | плавна і тиха 8-колісна система Hinomoto |
| Інтер'єр | Легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки |
| Ручка | висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором |
| Захист | за комбінацією TSA |
| Розміри | Середній 65-67см |
| Обсяг | 85/97л |
| колір | purple |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Розміри | 67 x 46 x 29см |
Серія валіз Summer Brave. Стильні валізи з оновленим сучасним дизайном. Відмінний варіант у фіолетовому кольорі. Ця дорожня сумка середнього розміру – гарний вибір для подорожей у будь-яку пору року, у тому числі й спекотним літом. Валізи виготовлені з міцного 100% поліпропілену та мають алюмінієву висувну ручку із замком. Їхні безшумні здвоєні колеса вільно обертаються в різні боки, а кодовий замок TSA дозволяє надійно захистити ваш багаж. А ще варто звернути увагу на нове протиподряпне покриття, покликане продовжити використання наших сумок.
Вас також може зацікавити
55 x 37 x 20см | 2.2кг
55 x 37 x 20см | 2.2кг
75 x 50 x 30см | 8.6кг