- -10%
- Розпродано
- -30%
67 x 46 x 29см | 3.2кг
| Гарантія | 2 роки |
| матеріал | надлегкий 100% поліпропілен |
| Кількість коліс | 4-х колісний |
| вага | 3,2 кг |
| Колеса | плавна і тиха 8-колісна система Hinomoto |
| Інтер'єр | Легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки |
| Ручка | висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором |
| Захист | за комбінацією TSA |
| Розміри | Середній 65-67см |
| Обсяг | 83/95 л |
| колір | чорний |
| Collection | Flash Light Collection |
| Розміри | 67 x 46 x 29см |
Серія валіз Flash Light. Валізи стильного дизайну з неймовірно міцним алюмінієвим візком, що легко замикається, виготовлені з високоякісного сучасного матеріалу, 100% поліпропілену, і мають безшумні подвійні колеса. Удосконалений кодовий замок TSA захищає багаж під час подорожей, а два зручні відділення дозволяють спакувати все необхідне для поїздки. Великим бонусом також є нове, стійке до подряпин покриття на основі алмазної крихти, що продовжує термін служби валізи. P.S. Якщо вам не подобається чорний колір, подивіться на ці валізи інших відтінків.
Вас також може зацікавити
76 x 53 x 32см | 10.7кг
76 x 53 x 32см | 10.7кг
55 x 37 x 20см | 2.2кг