- Розпродано
- -10%
76 x 53 x 32см | 10.0кг
| Гарантія | 2 роки |
| матеріал | надлегкий 100% поліпропілен |
| Кількість коліс | 4-х колісний |
| вага | 10,0kg |
| Інтер'єр | Легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки |
| Ручка | висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором |
| Захист | за комбінацією TSA |
| Розміри | Велика 75-77см |
| Обсяг | 125L+97L+40L |
| колір | чорний |
| Collection | Flash Light Collection |
| Розміри | 76 x 53 x 32см |
Серія валіз Flash Light. Валіза нового чудового дизайну мають вдосконалену колісну систему та міцний алюмінієвий висувний візок з надійним замком. Вони виготовлені з якісного 100% поліпропілену та оснащені 4 безшумними здвоєними колесами, що обертаються у всіх напрямках. Ще одна чудова особливість – покращений кодовий замок TSA та стійке до подряпин покриття. Сумки розділені на дві частини, із клямкою, і закриваються на блискавку. P.S. Придивіться до варіанта комплекту кольору Тіффані.
Вас також може зацікавити
76 x 53 x 32см | 4.3кг
76 x 53 x 32см | 4.3кг
55 x 37 x 20см | 2.2кг