- Розпродано
- -10%
74 x 51 x 32см | 11.5кг
| Гарантія | 2 роки |
| матеріал | надлегкий 100% поліпропілен |
| Кількість коліс | 4-х колісний |
| вага | 11,5kg |
| Колеса | плавна і тиха 8-колісна система Hinomoto |
| Інтер'єр | Легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки |
| Авіакомпанії | Air Canada |
| Ручка | висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором |
| Захист | за комбінацією TSA |
| Розміри | Велика 75-77см |
| Обсяг | 125L+97L+40L |
| колір | жовтий |
| Collection | Peace Collection |
| Розміри | 74 x 51 x 32см |
Валіза серії "Peaсe". Набір із 3 валіз та косметички у насиченому жовтому кольорі максимально задовольнить ваші потреби під час будь-якої поїздки світом. Велика, маленька і середня багажні сумки складаються одна в одну і доповнені дорожньою косметичкою, що легко кріпиться до валізи. Сумки розділені зсередини на два зручні відділення. Крім того, велика та середня валізи розширюються і можуть збільшуватися в обсязі. Наші сумки для багажу зі 100% поліпропілену оснащені висувним візком із міцного алюмінію та чотирма колесами, що безшумно переміщаються по будь-якій поверхні. А кодовий замок захищає ваш багаж під час подорожі.
Вас також може зацікавити
55 x 37 x 20см | 2.2кг
76 x 53 x 32см | 4.3кг