- Vyprodáno
Sada 3 kufrů a kosmetického kufříku V&V Travel Peace 8011 - ŽLUTÝ
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
Není skladem
7 690,00 Kč
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 11,5kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Letecké společnosti | Air Canada |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 125L+97L+40L |
| Barva | žlutá |
| Sbírka | Peace Collection |
| Rozměry | 74 x 51 x 32cm |
SKU: 8011-4-yellow
Kufry série Pease. Sada 3 kufrů a kosmetiky, která uspokojí všechny vaše potřeby na jakékoli cestě! Velké, malé a střední cestovní tašky, které se skládají do sebe pro pohodlnější skladování. Kufry jsou zevnitř rozděleny na dvě pohodlné přihrádky. Velké a střední kufry se navíc rozšiřují a zvětšují objem. Naše cestovní tašky mají také výsuvný vozík vyrobený z odolného 100% polypropylenu a mají čtyři kolečka pro mobilitu na jakémkoli povrchu. TSA kódový zámek.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka