Walizki V&V Travel Invictus 8025 -55cm różowe
55 x 38 x 20cm | 2.4kg
W magazynie
399,00 zł
| Gwarancja | 5 years |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 2,2 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Kabinowa 55 cm |
| Kolor | pink |
| Collection | Invictus |
| Wymiary | 55 x 38 x 20cm |
SKU: 8025-55-pink
Ultralekki materiał 100% polipropylen. Płynny i cichy system 8-kołowy. Zamek szyfrowy TSA secyre. System wysuwanego wózka aluminiowego. Wewnątrz znajdują się dwie sekcje, jedna z paskiem mocującym, druga z pojemną kieszenią, zapinaną na zamek. Jedna z kieszeni od środka, wykonana z wodoodpornego materiału. W środku walizki, na klapie, znajdują się kieszonki na drobne rzeczy (kosmetyki, środki higieniczne itp.) Stylowy design, klasyczne kolory.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Green
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
999,00 zł
-20%
799,20 zł
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Pink
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
1 299,00 zł
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 black
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
479,00 zł
-15%
407,15 zł
- -15%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - czarny
75 x 50 x 30cm | 8.6kg
1 290,00 zł
Ekspresowa Wysyłka
Do jednego dnia roboczego
Łatwe Zasady Zwrotów
Zwrot w ciągu 14 dni
Duże bezpieczeństwo i ochrona danych
100% bezpieczne płatności
Gwarancja V&V Travel
5 lat ULTRA gwarancji