- Out-of-Stock
Zestaw 3 walizek V&V Travel Summer Brave 8018 – zestaw 3-elementowy – czerwony
77 x 52 x 32cm | 10.0kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 10,0kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Duża 75-77 cm |
| Pojemność | 125L+97L+45L |
| Kolor | czerwony |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Wymiary | 77 x 52 x 32cm |
Seria walizek Summer Brave. Zwróć uwagę na jedyny w swoim rodzaju zestaw trzech walizek w kolorze czerwonym (duża, średnia i mała walizka). Są idealne na każdą okazję do podróży: czy to przytulne wakacje świąteczne w Europie, czy letni wypad nad morze z całą rodziną. Te torby podróżne można przechowywać, składając jedną w drugą, co pozwala oszczędzić dużo miejsca. Wszystkie walizki są pokryte powłoką diamentową dla zwiększenia wytrzymałości oraz wyposażone zostały w wysuwany aluminiowy stelaż i cztery kółka do poruszania się po każdej powierzchni. Do użytku dostępny jest również zamek szyfrowy TSA.
P.S.: zwróć uwagę na inne kolory również z tej samej kolekcji.
Możesz także zainteresować się
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 black
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -15%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 tiffany
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 olive
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%