- Розпродано
- -10%
77 x 52 x 32см | 10.0кг
| Гарантія | 2 роки |
| матеріал | надлегкий 100% поліпропілен |
| Кількість коліс | 4-х колісний |
| вага | 10,0kg |
| Колеса | плавна і тиха 8-колісна система Hinomoto |
| Інтер'єр | Легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки |
| Ручка | висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором |
| Захист | за комбінацією TSA |
| Розміри | Велика 75-77см |
| Обсяг | 125L+97L+45L |
| колір | червоний |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Розміри | 77 x 52 x 32см |
Серія валіз Summer Brave. Погляньте на цей чудовий комплект з трьох валіз червоного кольору (велика, середня і маленька). Вони ідеально підійдуть для вашої подорожі, будь то затишні різдвяні канікули в Європі або літня подорож на море великою компанією. Ці дорожні сумки можна зберігати, складаючи одна в одну, тому вони не займають багато місця. Всі валізи мають алмазне покриття для додаткової міцності та оснащені висувним алюмінієвим візком і чотирма колесами для переміщення по будь-якій поверхні. Також є кодовий замок TSA. PS: зверніть увагу і на інші кольори з тієї ж колекції.
Вас також може зацікавити
76 x 53 x 32см | 4.3кг