- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Flash Light 8019-55, Tiffany
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 2,2 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Kabinowa 55 cm |
| Pojemność | 40 l |
| Kolor | tiffany |
| Collection | Flash Light Collection |
| Wymiary | 55 x 37 x 20cm |
Seria walizek Flash Light. Wysokiej jakości walizki wykonane w 100% z polipropylenu są teraz dostępne w nowym, stylowym wzornictwie oraz z ulepszonymi funkcjami, wśród których można wyróżnić 4 sprawniejsze, bliźniacze kółka obracające się cicho we wszystkich kierunkach. Walizki są zabezpieczone zamkiem szyfrowym TSA, podzielone zostały na dwie części i posiadają wytrzymały aluminiowy stelaż z wysuwanym uchwytem z blokadą. Ta torba podróżna idealnie sprawdzi się w roli bagażu podręcznego, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca i ma optymalne wymiary. PS Sprawdź też inny kolor (czarny).
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set -Olive
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 tiffany
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -20%