- -20%
- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Flash Light 8019-55, czarna
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 2,2 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Kabinowa 55 cm |
| Pojemność | 40 l |
| Kolor | czarny |
| Collection | Flash Light Collection |
| Wymiary | 55 x 37 x 20cm |
Seria walizek Flash Light. Spójrz na ten piękny projekt walizki. To wariant w kolorze czarnym o kompaktowych wymiarach, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako bagaż podręczny. Wykonane z niezawodnego polipropylenu (100%), torby te mają zaawansowany system kółek i wysokiej jakości aluminiowy stelaż z wysuwanym uchwytem z blokadą. Bliźniacze kółka łatwo i cicho poruszają się w dowolnym kierunku. Wśród innych korzyści znajdziemy zamek szyfrowy TSA i ulepszoną, odporną na zarysowania obudowę zapewniającą wyjątkową wytrzymałość. Ponadto każda walizka jest podzielona na dwie komory i zamykana na suwak. PS Sprawdź też inny kolor (Tiffany).
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Gold
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Pink
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - RÓŻOWY
75 x 50 x 30cm | 8.6kg