- -30%
- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Peace 8011-65, Oliwkowy
65 x 47 x 27cm | 4.0kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 4,0kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Średnia 65-67 cm |
| Pojemność | 85/97 l |
| Kolor | Oliwkowy |
| Collection | Peace Collection |
| Wymiary | 65 x 47 x 27cm |
Walizki z serii Peace. Z przyjemnością będziesz korzystać z naszych walizek w jasnym, przyciągającym wzrok, słonecznym kolorze. Na kilkudniową wycieczkę nasza średniej wielkości torba podróżna będzie po prostu idealna. Posiada wyjątkowo ciche, podwójne kółka obracające się w różnych kierunkach oraz ulepszony zamek szyfrowy typu TSA. Te walizki są rozszerzalne, mają dwie przegrody i mogą być z łatwością zamykane na zamek błyskawiczny. Zostały również wyposażone w wytrzymały, wysuwany aluminiowy uchwyt z blokadą. Wykonane z wytrzymałego polipropylenu (100%), nasze torby bagażowe posłużą Ci bardzo długo.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Gold
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Green
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 tiffany
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 olive
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -20%