- -20%
- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Peace 8011-65 Olivová
65 x 47 x 27cm | 4.0kg
Není skladem
2 790,00 Kč
2 232,00 Kč
-20%
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 4,0kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Střední 65 - 67 cm |
| Objem | 85/97 l |
| Barva | Olivová |
| Sbírka | Peace Collection |
| Rozměry | 65 x 47 x 27cm |
SKU: 8011-65-olive
Kufry řady Peace. Kufry v jasných, poutavých barvách, které budete rádi kombinovat. Na vícedenní cestu bude ideální střední cestovní zavazadlo. Kufry mají mimořádně tichá dvojitá kolečka, která se otáčejí v různých směrech, a vylepšený kombinační zámek typu TSA. Jsou zvětšitelné, mají dvě přihrádky a uzavírání na zip a jsou vyrobeny z vysoce pevného polypropylenu (100 %). Jsou také vybaveny odolným výsuvným hliníkovým madlem se zámkem na rukojeti.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka