- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Flash Light 8019-65, Tiffany
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 3,2 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Średnia 65-67 cm |
| Pojemność | 83/95 l |
| Kolor | tiffany |
| Collection | Flash Light Collection |
| Wymiary | 67 x 46 x 29cm |
Seria walizek Flash Light. Walizki w kolorze Tiffany w nowym designie z niezawodnym regulowanym aluminiowym stelażem są wykonane z wysokiej jakości 100% polipropylenu. Niezwykle ciche, swobodnie toczące się bliźniacze kółka i zaawansowany zamek szyfrowy TSA sprawią, że każda podróż będzie przyjemna i wygodna, a dwie praktyczne przegrody w walizce pozwolą spakować wszystko, czego możesz potrzebować. Kolejną świetną cechą produktu jest ulepszona powłoka zapobiegająca zarysowaniom, przedłużająca trwałość walizki.
PS Jeśli nie podoba Ci się ten kolor, sprawdź te same walizki w kolorze czarnym.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Pink
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 black
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -15%
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 olive
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - RÓŻOWY
75 x 50 x 30cm | 8.6kg