- -20%
- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Flash Light 8019-65, Różowy
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 3,2 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Średnia 65-67 cm |
| Pojemność | 83/95 l |
| Kolor | pink |
| Collection | Flash Light Collection |
| Wymiary | 67 x 46 x 29cm |
Seria walizek Flash Light. Walizki w kolorze Tiffany w nowym designie z niezawodnym regulowanym aluminiowym stelażem są wykonane z wysokiej jakości 100% polipropylenu. Niezwykle ciche, swobodnie toczące się bliźniacze kółka i zaawansowany zamek szyfrowy TSA sprawią, że każda podróż będzie przyjemna i wygodna, a dwie praktyczne przegrody w walizce pozwolą spakować wszystko, czego możesz potrzebować. Kolejną świetną cechą produktu jest ulepszona powłoka zapobiegająca zarysowaniom, przedłużająca trwałość walizki.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Gold
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Green
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 black
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -15%
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 olive
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - RÓŻOWY
75 x 50 x 30cm | 8.6kg