- Out-of-Stock
Zestaw 3 walizek V&V Travel Summer Brave 8018 – zestaw 3-elementowy – czarny
77 x 52 x 32cm | 10.0kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 10,0kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Duża 75-77 cm |
| Pojemność | 125L+97L+45L |
| Kolor | czarny |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Wymiary | 77 x 52 x 32cm |
Seria walizek Summer Brave. Zwróć uwagę na piękny zestaw trzech walizek różnej wielkości na każdą okazję. Opcja w kolorze czarnym (są też inne kolory z tej samej kolekcji). Te torby podróżne składają sie w łatwy sposób, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca do przechowywania. Świetnie sprawdzą się zarówno podczas rodzinnej wycieczki w okresie świąt Bożego Narodzenia, jak i udanego letniego wypoczynku. Wszystkie walizki wykonane są z wytrzymałego 100% polipropylenu, zostały wyposażone w wysuwany stelaż oraz powierzchnię odporną na zarysowania. Cztery ciche kółka pozwalają na sprawne poruszanie się po każdej powierzchni, a bezpieczny zamek szyfrowy TSA zapewnia ochronę.
Możesz także zainteresować się
- -15%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 black
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -15%
- -20%
- -20%