- Розпродано
- -10%
67 x 46 x 29см | 3.2кг
| Гарантія | 2 роки |
| матеріал | надлегкий 100% поліпропілен |
| Кількість коліс | 4-х колісний |
| вага | 3,2 кг |
| Колеса | плавна і тиха 8-колісна система Hinomoto |
| Інтер'єр | Легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки |
| Авіакомпанії | Aerolineas Argentinas |
| Ручка | висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором |
| Захист | за комбінацією TSA |
| Розміри | Середній 65-67см |
| Обсяг | 85/97л |
| колір | срібло |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Розміри | 67 x 46 x 29см |
Серія валіз Summer Brave. Стильні валізи середніх розмірів зі 100% поліпропілену якнайкраще підходять для літніх поїздок на кілька днів. Ці сумки оснащені покращеними надтихими подвійними колесами та першокласним кодовим замком TSA. Закриваються на блискавку, складаються з двох відділень і мають зручну клямку. Нове покриття проти подряпин гарантує довговічність валізи та зберігає бездоганність її екстер'єру під час ваших подорожей. А якщо вам не подобається сріблястий варіант, придивіться до інших колірних рішень цієї сумки. Приємний бонус: гарантія на два роки.
Вас також може зацікавити
76 x 53 x 32см | 10.7кг
55 x 37 x 20см | 2.2кг
76 x 53 x 32см | 4.3кг