Walizki V&V Travel Invictus 8025 -65cm czarne
65 x 44 x 25cm | 3.2kg
| Gwarancja | 5 years |
| Materiał | Poliester |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 3,1 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Średnia 65-67 cm |
| Kolor | czarny |
| Collection | Invictus |
| Wymiary | 65 x 44 x 25cm |
Ultralekki materiał 100% polipropylen Płynny i cichy system 8-kołowy. Zamek szyfrowy TSA secyre. System wysuwanego wózka aluminiowego. W walizkach o średniej i dużej pojemności istnieje dodatkowe rozszerzenie. Wewnątrz znajdują się dwie sekcje, jedna z paskiem mocującym, druga z pojemną kieszenią, zapinaną na zamek. Jedna ze środkowych kieszeni wykonana jest z wodoodpornego materiału. Wygodny do parasoli, butów itp. W środku walizki, na klapie, znajdują się kieszonki na drobne rzeczy (kosmetyki, środki higieniczne itp.) Stylowy design, klasyczne kolory.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Pink
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 black
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -15%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 tiffany
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 olive
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
- -20%