- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Peace 8011-65, niebieska
65 x 47 x 27cm | 4.0kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 4,0kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Średnia 65-67 cm |
| Pojemność | 85/97 l |
| Kolor | niebieski |
| Collection | Peace Collection |
| Wymiary | 65 x 47 x 27cm |
Walizki z serii Peace. Jaskrawe, przyjemne dla oka walizki w intensywnym niebieskim kolorze wyglądają nadzwyczaj stylowo. Są średniej wielkości, dzięki czemu nadają się na kilkudniowe wycieczki. Wewnątrz zostały podzielone na 2 części i posiadają wygodny zatrzask. Dodatkowo są wyposażone w wyjątkowo ciche, cztery podwójne kółka, które obracają się swobodnie w dowolnym kierunku. Nasze walizki zostały wykonane w 100% z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości i mają powierzchnię odporną na zarysowania. Zaopatrzono je również w wysuwany aluminiowy stelaż oraz zamek szyfrowy TSA z ulepszonym mechanizmem zabezpieczającym. Duży plus: torby posiadają opcję rozszerzania i są dostępne również w kolorze żółtym. Ponadto można je znaleźć w pakiecie z walizkami o innych rozmiarach.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Gold
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Tiffany
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
- -20%
- -20%