- Out-of-Stock
Suitcase V&V Travel One Life 8024-65 Grey
67 x 45 x 26cm | 3.1kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Poliester |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 3,1 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Średnia 65-67 cm |
| Pojemność | 80/90L |
| Kolor | czarny |
| Collection | One Life |
| Wymiary | 67 x 45 x 26cm |
Ultralekki materiał 100% nylon oxford. Płynny, cichy system 8-kołowy. Zamek szyfrowy TSA secyre. System wózków - cięgło żelazne. W walizkach o średniej i dużej pojemności istnieje dodatkowe przedłużenie. Na zewnątrz znajdują się trzy bardzo wygodne kieszenie. Jedna ze środkowych kieszeni wykonana jest z wodoodpornego materiału. Wygodny do parasoli, butów itp. Walizki posiadają jedną komorę główną z paskami mocującymi. W środku walizki, na klapie, znajdują się kieszonki na drobne rzeczy (kosmetyki, środki higieniczne itp.) Stylowy design, klasyczne kolory.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set -Olive
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
- -20%
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 olive
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - czarny
75 x 50 x 30cm | 8.6kg