- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 tiffany
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
| Gwarancja | 5 years ULTRA |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 3,2 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Średnia 65-67 cm |
| Pojemność | 83/95 l |
| Kolor | tiffany |
| Collection | Flash Light Collection |
| Wymiary | 67 x 46 x 29cm |
Nowa seria walizek Flashlight 2 Ultralekka, wykonana w 100% z polipropylenu, gładka i cicha, z 8-kołowym systemem Hinomoto Wnętrze charakteryzuje się lekkim i wysokiej klasy wykończeniem. Luksusowe wnętrze z dwustronnym systemem pakowania Rękojeść stanowi wysuwany system aluminiowy z rączką blokującą Zabezpieczenie zamka TSA, ma nowy wzrost głośności, który nie jest zauważalny, gdy nie jest używany.
5-letnia gwarancja ULTRA
Oznacza to, że w przypadku uszkodzenia walizki spowodowanego przez firmę transportową – lotniczą, kolejową, morską lub drogową, gwarantujemy jego WYMIANĘ. W przypadku awarii sprzętu wymiana sprzętu.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Green
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - czarny
75 x 50 x 30cm | 8.6kg