- Out-of-Stock
Zestaw 3 walizek V&V Travel Summer Brave 8018 – zestaw 3-elementowy – srebrny
77 x 52 x 32cm | 10.0kg
Brak na magazynie
999,00 zł
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 10,0kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Duża 75-77 cm |
| Pojemność | 125L+97L+45L |
| Kolor | srebrny |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Wymiary | 77 x 52 x 32cm |
SKU: 8018-3-silver
Seria walizek Summer Brave. Zestaw trzech walizek na każdy wyjazd, czy to na święta, czy wakacje z całą rodziną. Te torby są dostępne w efektownym, srebrnym kolorze, który wygląda stylowo i nowocześnie (sprawdź inne kolory, przy okazji). Duże, małe i średnie walizki składają się wygodnie jedna w drugą i są wyposażone w wysuwany aluminiowy stelaż. Wykonane zostały z wytrzymałego 100% polipropylenu i zabezpieczone niezawodnym zamkiem szyfrowym TSA. Cztery kółka umożliwiają płynne poruszanie się bagażu po każdej powierzchni.
Możesz także zainteresować się
-20%
- -20%
-20%
- -20%
-20%
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 olive
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
379,00 zł
-20%
303,20 zł
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 olive
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
499,00 zł
-20%
399,20 zł
- -20%
Ekspresowa Wysyłka
Do jednego dnia roboczego
Łatwe Zasady Zwrotów
Zwrot w ciągu 14 dni
Duże bezpieczeństwo i ochrona danych
100% bezpieczne płatności
Gwarancja V&V Travel
5 lat ULTRA gwarancji