- -20%
- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Flash Light 8019-65 - Černý
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
Není skladem
2 790,00 Kč
2 232,00 Kč
-20%
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Střední 65 - 67 cm |
| Objem | 83/95 l |
| Barva | černá |
| Sbírka | Flash Light Collection |
| Rozměry | 67 x 46 x 29cm |
SKU: 8019-65-black
Řada zavazadel Flash Light. Stylově navržené kufry s vylepšenými kolečky a neuvěřitelně pevným uzamykatelným hliníkovým madlem jsou vyrobeny z odolného moderního materiálu, 100% polypropylenu. Mají mimořádně tichá, volně se pohybující dvojitá kolečka. Pokročilý kombinační zámek TSA zabezpečí zavazadla během vašich cest a dvě praktické přihrádky vám umožní sbalit si na cestu vše potřebné. Velkým bonusem je nový povrch odolný proti poškrábání na bázi diamantové drtě, který prodlužuje životnost kufru.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Sada 3 kufrů V&V Travel Flash Light 2.0 8019.2 - sada 3 kusů olive
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
7 499,00 Kč
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka