- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Volunteer 8022-75 Modrý
77 x 46 x 29cm | 3.6kg
Není skladem
2 990,00 Kč
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | Polyester |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 96 L |
| Barva | modrá |
| Sbírka | Volunteer Collection |
| Rozměry | 77 x 46 x 29cm |
SKU: 8022-75-blue
Tento velký, prostorný kufr je vyroben z ultra odolné, lehké tkaniny, aby bylo dosaženo nejlepší možné pevnosti s minimální hmotností. Taška má dobře chráněné rohy a vyčnívající části těla s extra polyuretanovou ochranou. Systém 8 koleček s dodatečným tlumením nárazů usnadňuje přemísťování zavazadlového vaku na jakémkoli povrchu. Zatahovací hliníkový systém nabízí vylepšenou fixaci, zatímco kombinační zámek TSA-Look zajišťuje vaše zavazadla během mezinárodních cest. Kufr je také rozšiřitelný, což znamená více místa pro vaše věci. Mezi další skvělé funkce patří vnitřek na zip a kapsy na přední straně tašky, které vám poskytnou ještě větší pohodlí na vaší cestě.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka