- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Volunteer 8022-55 Černá
54 x 37 x 21cm | 2.5kg
Není skladem
2 090,00 Kč
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | Polyester |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 2,5kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Kabinový 55 cm |
| Objem | 39 L |
| Barva | černá |
| Sbírka | Volunteer Collection |
| Rozměry | 54 x 37 x 21cm |
SKU: 8022-55-black
Kompaktní kufr vyrobený z ultrakvalitní lehké tkaniny poskytuje vynikající pevnost při minimální hmotnosti a je skvělou volbou pro příruční zavazadlo. Rohy a vyčnívající části těla tašky jsou dobře zajištěny polyuretanem. Systém 8 koleček s dobrým tlumením nárazů pomáhá k hladkému pohybu kufru na jakémkoli povrchu. Kromě toho je k dispozici zatahovací hliníkový systém s odolnou fixací a kombinačním zámkem TSA-Look pro ochranu vaší tašky. Podívejte se také na vnitřek na zip a kapsy na přední části tašky.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Sada 3 kufrů V&V Travel Flash Light 2.0 8019.2 - sada 3 kusů olive
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
7 499,00 Kč
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka