- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Volunteer 8022-75 Modrý
77 x 49 x 28cm | 3.9kg
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | Polyester |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 110/120L |
| Barva | modrá |
| Sbírka | One Life |
| Rozměry | 77 x 49 x 28cm |
Tento velký, prostorný kufr je vyroben z ultra odolné, lehké tkaniny, aby bylo dosaženo nejlepší možné pevnosti s minimální hmotností. Taška má dobře chráněné rohy a vyčnívající části těla s extra polyuretanovou ochranou. Systém 8 koleček s dodatečným tlumením nárazů usnadňuje přemísťování zavazadlového vaku na jakémkoli povrchu. Zatahovací hliníkový systém nabízí vylepšenou fixaci, zatímco kombinační zámek TSA-Look zajišťuje vaše zavazadla během mezinárodních cest. Kufr je také rozšiřitelný, což znamená více místa pro vaše věci. Mezi další skvělé funkce patří vnitřek na zip a kapsy na přední straně tašky, které vám poskytnou ještě větší pohodlí na vaší cestě.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Sada 3 kufrů V&V Travel Summer Brave 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Black
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
Sada 3 kufrů V&V Travel Flash Light 2.0 8019.2 - sada 3 kusů olive
76 x 53 x 32cm | 10.7kg