- -10%
* Валізи V&V Travel Invictus 8025 -75см рожеві
75 x 50 x 30см | 4.0кг
В наявності
4 999,00 грн
| Гарантія | 5 years |
| матеріал | надлегкий 100% поліпропілен |
| Кількість коліс | 4-х колісний |
| вага | 4,3 кг |
| Інтер'єр | Легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки |
| Ручка | висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором |
| Захист | за комбінацією TSA |
| Розміри | Велика 75-77см |
| колір | pink |
| Collection | Invictus |
| Розміри | 75 x 50 x 30см |
SKU: 8025-75-pink
Ультра легкий матеріал 100% поліпропілен Плавна безшумна 8-колісна система. Комбінований замок TSA secyre. Висувна алюмінієва система візка. В валізах середнього і великого об'єму, є додаткове розширення. Усередині дві секції, одна з фіксуючим ременем, друга з місткою кишенею, на блискавці. Одна із кишень з середени, виконона із водовідштовхувальної тканини. Зручно для парасолі, взуття та інше. В середені валізи, на кришці, є кишені для дрібних речей (косметики,засобів гігієни і т.д.) Стильний дизайн, класичні кольори.
Вас також може зацікавити
-10%
-10%
- -10%
-10%
- -10%
Валіза V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 tiffany
55 x 37 x 20см | 2.2кг
3 499,00 грн
-10%
3 149,10 грн
- -10%
Набір з 3 валіз V&V Travel Invictus 8025 - Набір з 3 предметів - РОЖЕВИЙ
75 x 50 x 30см | 8.6кг
12 999,00 грн
Експрес Доставка
До одного робочого дня
Легке Повернення
Повернення протягом 14 днів
Високий рівень безпеки
100% безпечна оплата
V&V Travel Гарантія
5 років ULTRA гарантія