- Розпродано
- -10%
77 x 52 x 32см | 4.3кг
| Гарантія | 2 роки |
| матеріал | надлегкий 100% поліпропілен |
| Кількість коліс | 4-х колісний |
| вага | 4,3 кг |
| Колеса | плавна і тиха 8-колісна система Hinomoto |
| Інтер'єр | Легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки |
| Ручка | висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором |
| Захист | за комбінацією TSA |
| Розміри | Велика 75-77см |
| Обсяг | 115/125л |
| колір | чорний |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Розміри | 77 x 52 x 32см |
Серія валіз Summer Brave. Сучасні, місткі валізи зі стильної колекції якнайкраще підходять для поїздок великою компанією, у тому числі для спекотного літнього відпочинку на морі. Вони виготовлені з якісного 100% поліпропілену та оснащені безшумними подвійними колесами, які вільно обертаються у будь-якому напрямку. Також є кодовий замок TSA для надійного захисту ваших речей. Ці валізи складаються з 2-х відділень та закриваються на блискавку. А нове покриття захистить вашу сумку від подряпин, інакше неминучих у подорожі. P.S. Крім універсального чорного, є й нші кольорові варіанти.
Вас також може зацікавити
76 x 53 x 32см | 10.7кг
55 x 37 x 20см | 2.2кг
76 x 53 x 32см | 4.3кг