- Розпродано
Валіза V&V Travel Peace 8011-65 Yellow
65 x 47 x 27см | 4.0кг
| Гарантія | 2 роки |
| матеріал | надлегкий 100% поліпропілен |
| Кількість коліс | 4-х колісний |
| вага | 4,0kg |
| Колеса | плавна і тиха 8-колісна система Hinomoto |
| Інтер'єр | Легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки |
| Ручка | висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором |
| Захист | за комбінацією TSA |
| Розміри | Середній 65-67см |
| Обсяг | 85/97л |
| колір | жовтий |
| Collection | Peace Collection |
| Розміри | 65 x 47 x 27см |
Валіза серії «Peace». Валіза яскравого, сонячного кольору, якою вам сподобається користуватися. Ця середньорозмірна дорожня сумка - ідеальний вибір для поїздки на кілька днів. У неї тихі подвійні колеса, що легко обертаються в різні боки, та вдосконалений кодовий замок TSA. Вона розширюється, має два відділення та закривається на блискавку. Також наші валізи оснащені міцним алюмінієвим висувним візком із замком на ручці. Виготовлені з високоміцного поліпропілену (100%), вони прослужать вам дуже довго. Відмінний бонус: сумки доступні й у синьому кольорі. Крім того, ви можете знайти їх у комплекті з валізами інших розмірів.
Вас також може зацікавити
Набір з 3 валіз V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Black
76 x 53 x 32см | 10.7кг
Набір з 3 валіз V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set -Olive
76 x 53 x 32см | 10.7кг
Валіза V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 pink
76 x 53 x 32см | 4.3кг
- -10%
Валіза V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 tiffany
55 x 37 x 20см | 2.2кг
- -10%
Валіза V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 olive
76 x 53 x 32см | 4.3кг
- -10%
Набір з 3 валіз V&V Travel Invictus 8025 - Набір з 3 предметів - РОЖЕВИЙ
75 x 50 x 30см | 8.6кг