- -10%
Валіза V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 tiffany
67 x 46 x 29см | 3.2кг
| Гарантія | 5 years ULTRA |
| матеріал | надлегкий 100% поліпропілен |
| Кількість коліс | 4-х колісний |
| вага | 3,2 кг |
| Колеса | плавна і тиха 8-колісна система Hinomoto |
| Інтер'єр | Легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки |
| Ручка | висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором |
| Захист | за комбінацією TSA |
| Розміри | Середній 65-67см |
| Обсяг | 83/95 л |
| колір | тіффані |
| Collection | Flash Light Collection |
| Розміри | 67 x 46 x 29см |
Нова серія валіз Flash light 2. Надлегкий 100% поліпропілен, плавна і тиха 8-колісна система Hinomoto Інтер'єр легкий і високого класу обробки. Розкішний салон з двосторонньою системою упаковки Ручка висувна алюмінієва система з ручкою-фіксатором Захист замком TSA, має нове збільшення об'єму, яке не помітно коли не використовуеш.
5 років ULTRA гарантія
Ці валізи виготовлений із міцного та супер-легкого пластику нового покоління ULTRA LIGHT Polypropylene та має повну 5-річну ULTRA Гарантію!
Це означає, що у разі пошкодження корпусу валізи, заподіяної транспортною - авіа, залізничною, морською або автомобільною компанією,
ми гарантуємо його ЗАМІНУ НА НОВИЙ або типовий багаж. У випадку поломки фурнітури заміна фурнітури.
Вас також може зацікавити
- -10%
- -10%
- -30%
Набір з 3 валіз V&V Travel Invictus 8025 - Набір з 3 предметів - чорний
75 x 50 x 30см | 8.6кг