- -20%
- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Summer Brave 8018-55, srebrna
55 x 37 x 20cm | 2.3kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 2,3 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Kabinowa 55 cm |
| Pojemność | 45 l |
| Kolor | srebrny |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Wymiary | 55 x 37 x 20cm |
Seria walizek Summer Brave. Poznaj walizki w nowym, stylowym designie. Opcja w dostojnym srebrnym kolorze (dostępne także inne kolory). Wykonane z trwałego, odpornego na zarysowania 100% polipropylenu, wyposażone w ulepszone kółka i wysuwany aluminiowy stelaż. Posiadają cztery niezwykle ciche bliźniacze kółka, które z łatwością obracają się we wszystkich kierunkach. Walizki zostały wyposażone w zaawansowany zamek szyfrowy TSA, a wewnątrz są podzielone na dwie części. Ta wersja walizki spełni się idealnie w roli bagażu podręcznego ze względu na swoją lekkość i optymalny rozmiar.
Możesz także zainteresować się
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 55 tiffany
55 x 37 x 20cm | 2.2kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 75 olive
76 x 53 x 32cm | 4.3kg
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Invictus 8025 - zestaw 3-częściowy - RÓŻOWY
75 x 50 x 30cm | 8.6kg