- -10%
- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Summer Brave 8018-55, Purpurowy
55 x 37 x 20cm | 2.3kg
Brak na magazynie
399,00 zł
359,10 zł
-10%
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 2,3 kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Kabinowa 55 cm |
| Pojemność | 45 l |
| Kolor | purple |
| Collection | Summer Brave Collection |
| Wymiary | 55 x 37 x 20cm |
SKU: 8018-55-purple
Seria walizek Summer Brave. Poznaj stylowe walizki w jaskrawym fioletowym kolorze z ulepszonymi funkcjami, takimi jak: wytrzymały, regulowany aluminiowy stelaż i ulepszony zamek szyfrowy TSA. Te torby podróżne są kompaktowe, dlatego nadają się jako bagaż podręczny na letnią wycieczkę. Wykonane zostały z wytrzymałego, odpornego na zarysowania 100% polipropylenu i posiadają cztery ciche, podwójne kółka, które płynnie obracają się we wszystkich kierunkach. Walizki zostały wewnątrz podzielone na dwie części: zamykaną na zatrzask i zapinaną na suwak.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Black
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
1 299,00 zł
-20%
1 039,20 zł
- -20%
Zestaw 3 walizek V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 3 Piece Set - Tiffany
76 x 53 x 32cm | 10.7kg
1 299,00 zł
-15%
- -15%
-20%
- -20%
Ekspresowa Wysyłka
Do jednego dnia roboczego
Łatwe Zasady Zwrotów
Zwrot w ciągu 14 dni
Duże bezpieczeństwo i ochrona danych
100% bezpieczne płatności
Gwarancja V&V Travel
5 lat ULTRA gwarancji