- -30%
- Out-of-Stock
Walizka V&V Travel Peace 8011-75, niebieska
74 x 51 x 32cm | 5.0kg
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | wyjątkowo lekki 100% polipropylen |
| Liczba kółek | 4 kółka |
| Masa | 5,0kg |
| Kółka | płynny i cichy system Hinomoto z 8 kółkami |
| Wnętrze | Lekkie, wysokiej klasy wykończenie. Luksusowe wnętrze z dwukierunkowym systemem pakowania |
| Uchwyt | chowany system aluminiowy z blokadą na rączce |
| Zabezpieczenie | zamkiem szyfrowym TSA |
| Wymiary | Duża 75-77 cm |
| Pojemność | 115/125 l |
| Kolor | niebieski |
| Collection | Peace Collection |
| Wymiary | 74 x 51 x 32cm |
Walizki z serii "Peace". Podróżuj stylowo dzięki żywym kolorom tej serii walizek. Oprócz soczystego niebieskiego koloru znajdziesz te walizki w kolorze żółtym i możesz je zestawić według własnego uznania. Z uwagi na ich pojemność i przestronność, są doskonałym wyborem na wspólną podróż w grupie. Do innych rewelacyjnych cech produktu można zaliczyć wyjątkowo ciche, cztery podwójne kółka, odporną na zarysowania powierzchnię i zaawansowany zamek szyfrowy TSA. Podzielone wewnątrz na dwie części zamykane na zatrzaski, nasze torby są zapinane na suwak i wykonane z wytrzymałego 100% polipropylenu. Zwróć również uwagę na super mocny, wysuwany aluminiowy stelaż z blokadą na rączce.
Możesz także zainteresować się
Zestaw 3 walizek V&V Travel Metallo 8023 - 3 Piece Set - Green
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
- -20%
Walizka V&V Travel Flash light 2.0 8019.2 - 65 olive
67 x 46 x 29cm | 3.2kg
- -20%