- Out-of-Stock
Set of 3 Suitcases and beauty case V&V Travel Peace 8011 - olive
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
Out of stock
€329.00
| Warranty | 2 years |
| Material | ultra-lightweight 100% polypropylene |
| Number of wheels | 4-wheel |
| Weight | 11,5kg |
| Wheels | smooth and silent Hinomoto 8-wheel system |
| Interior | Light and high-class of finish. Luxury interior with two-way packing system |
| Airlines companies | Air Canada |
| Handle | retractable aluminum system with a locking handle |
| Securing | by TSA combination |
| Dimensions | Large 75-77cm |
| Volume | 125L+97L+40L |
| Color | olive |
| Collection | Peace Collection |
| Dimensions | 74 x 51 x 32cm |
New
SKU: 8011-4-olive
Валізи серії Peace. Набір з 3 валіз і косметики оливкового кольору задовольнити ваші потреби під час подорожі світом. Великі, малі та середні валізи зручно складати один в одному і доповнюють косметичним чохлом, який легко кріпиться до сумки для багажу. Валізи середини розділені на два зручних відділення. Крім того, великі і середні валізи розширюються і можуть збільшуватися в об'ємі. Наші міцні 100% поліпропіленові багажні сумки також включають висувний візок із міцного алюмінію та мають чотири колеса, які безшумно рухаються по будь-якій поверхні. Кодовий замок TSA захищає ваш багаж під час подорожі.
You might also interested in
Express Shipping
Up to one business day
Easy Return Policy
Return within 14 days
High Security & Data Protection
100% secure payment
V&V Travel Warranty
5 year warranty